Fixtures

7:00 pm

Ballymun United vs Coolock Village FC

7:00 pm

Lazio FC vs Pegasus/St James

7:00 pm

Markievicz Celtic vs St Columbans SYC

7:00 pm

Tallaght Town vs Rathnew

7:00 pm

Confey vs Irishtown/St Pats CY

7:00 pm

Marino Ath vs Elm Mount

7:00 pm

Malahide Utd vs Greenfield Park

7:00 pm

Kinsealy Utd vs Portrane Ath

7:00 pm

Lusk United vs St Brendans/Dingle (B)

7:00 pm

St Mary’s FC vs Mountview CFC

7:00 pm

Ballyfermot Utd vs Marks Celtic

7:00 pm

Clontarf Athletic vs Celtic Park

7:00 pm

Raheny United vs Sandyhill/Shangan

7:00 pm

Cottage Cel vs Real Transilvania

7:00 pm

Kilmore Celtic vs Glenville

7:00 pm

Dunshaughlin Yths vs Stoneybatter Athletic

7:00 pm

St Pauls Artane A vs Templeogue United

7:00 pm

Dundrum vs Lourdes Celtic

7:00 pm

Walkinstown Utd vs Harding IFFC

7:15 pm

St Brendans/Dingle vs Patrician Celtic

8:00 pm

St Fergals vs OLV

8:00 pm

Balrothery vs Lorcan Celtic

8:00 pm

Ballyoulster Utd vs Garden Co (B)

2:00 pm

Swords Manor vs Rivervalley Rgs (B)

2:00 pm

Raheny United (B) vs McKelvey Celtic

2:00 pm

Swords Cel vs Ashbourne Utd

2:00 pm

Terenure FC vs Manortown Utd

3:00 pm

Sheriff YC vs Templeogue United

3:00 pm

Peamount Utd vs St John Bosco

3:00 pm

Ely Woodlawn vs Whitehall Rangers

11:00 am

Hydepark vs Sallynoggin Pearse

11:00 am

Newlands/Castle Park vs Beggsboro FC

7:00 pm

Portrane Ath vs McKelvey Celtic

7:00 pm

Greenfield Park vs Kinsealy Utd

7:00 pm

Ballyfermot Utd vs OLV

7:00 pm

Whitehall Rangers vs Elm Mount

7:00 pm

Tallaght Town vs Baldoyle Utd

7:00 pm

Firhouse Carmel vs Pegasus/St James

7:00 pm

Mountview CFC vs Griffith Rvrs

7:00 pm

St Mary’s FC vs Cottage Cel

7:00 pm

Swords Manor vs Malahide Utd

7:00 pm

Manortown Utd vs Trinity Donaghmede

7:00 pm

Irishtown/St Pats CY vs Newlands/Castle Park

7:00 pm

St Pauls Artane A vs Kilmore Celtic

7:00 pm

Coolock Village FC vs Ashbourne Utd

7:00 pm

Templeogue United vs Garda FC

8:00 pm

Balrothery vs St Columbans SYC

1:00 pm

Palmerstown vs Walkinstown Utd

1:00 pm

St John Bosco vs Ballymun United

2:00 pm

Real Transilvania vs St Brendans/Dingle

2:00 pm

Terenure FC vs Ballyoulster Utd

2:00 pm

Stoneybatter Athletic vs Dunshaughlin Yths

2:14 pm

Celtic Park vs Clontarf Athletic

3:00 pm

Rialto vs Booth Rd Cel

3:00 pm

Garden Co vs Harding IFFC

3:00 pm

Cabinteely FC vs Patrician Celtic

3:00 pm

Marks Celtic vs Lusk United

3:00 pm

Peamount Utd vs Rathnew

3:00 pm

Corduff FC vs Chanel SSC

3:00 pm

Sandyhill/Shangan vs Glenville

3:00 pm

Rivervalley Rgs vs Spartak Dynamo

3:00 pm

Sheriff YC vs Raheny United

3:00 pm

Vianney Boys vs Dunboyne AFC

11:00 am

Beggsboro FC vs Markievicz Celtic

12:00 pm

Sallynoggin Pearse vs Hydepark

7:30 pm

McKelvey Celtic vs Chanel SSC

7:00 pm

Baldoyle Utd vs Marino Ath

7:00 pm

Leicester Celtic vs Ballyoulster Utd

7:00 pm

Griffith Rvrs vs Patrician Celtic

7:00 pm

Lourdes Celtic vs Lazio FC

7:00 pm

Greenfield Park vs Stoneybatter Athletic

7:00 pm

Tallaght Town vs Garden Co

7:00 pm

Clontarf Athletic vs St Brendans/Dingle (B)

7:00 pm

Manortown Utd vs Rathnew

7:00 pm

Elm Mount vs Rivervalley Rgs

7:00 pm

Raheny United vs Garda FC

7:00 pm

DCT Utd vs St John Bosco

7:00 pm

Glenville vs Sheriff YC

7:00 pm

Pegasus/St James vs Firhouse Carmel

7:00 pm

Coolock Village FC vs Swords Cel

7:00 pm

Whitehall Rangers vs Swords Manor

7:00 pm

Kilmore Celtic vs Sandyhill/Shangan

7:00 pm

Ballymun United vs Ashbourne Utd

7:15 pm

St Brendans/Dingle vs St Mary’s FC

8:00 pm

Harding IFFC vs Ballyfermot Utd

8:00 pm

St Fergals vs Booth Rd Cel

1:00 pm

Palmerstown vs Booth Rd Cel

2:00 pm

St Pauls Artane B vs Malahide Utd

2:00 pm

Rivervalley Rgs (B) vs Chanel SSC

2:00 pm

Dunboyne AFC vs McKelvey Celtic

2:00 pm

Celtic Park vs Lusk United

2:30 pm

Raheny United (B) vs Kinsealy Utd

2:30 pm

Dunshaughlin Yths vs Trinity Donaghmede

3:00 pm

Corduff FC vs St Ita’s FC

3:00 pm

St Anthony’s Kilcoole vs Mountview CFC

3:00 pm

Rialto vs Peamount Utd

3:00 pm

Spartak Dynamo vs St Fergals

3:00 pm

Garden Co (B) vs Dundrum

3:00 pm

Ely Woodlawn vs Portrane Ath

3:00 pm

Cabinteely FC vs Real Transilvania

11:00 am

Hydepark vs Beggsboro FC

11:00 am

Newlands/Castle Park vs Lorcan Celtic

12:00 pm

Sallynoggin Pearse vs Confey

12:00 pm

St Columbans SYC vs Irishtown/St Pats CY

1:00 pm

Markievicz Celtic vs Balrothery