Skip Repetitive Navigational Links

Please login.

 

O'Neills LFA Over Thirty Five Cup First Round 2019 - Updated Tues June 4th


Athy Town v St Anthonys Kilcoole A, Aldridge Park, 5pm
Balbriggan FC v Booth Road Celtic Fri 21st June 7.45pm
Baltinglass Town v Trinity Donaghmede (Prem), Baltinglass, 5pm
Bluebell United v Leixlip United (Div 2), Red Cow, 3pm
Caragh Celtic v Garden County B, Sharpe Park, 5pm
Colepark United v Rathnew AFC, Le Fanu Park, Fri June 21st, 7-30pm
Ely Woodlawn FC v Naas AFC, Sportslink, 2pm
Enfield Celtic v Mountview CFC, Enfield, 5pm
Frankfort FC v Cherry Orchard FC, Donaghmede Park, Sun June 23rd, 11am
Hyde Park v Killester Donnycarney (Prem), Town Park, Sun June 7th, 11am
Irishtown Over 35s v Garden County A, Ringsend Park, FRI June 21ST ,7PM
JFT 96 v Kilnamanagh FC, Pearse Park Astro, Fri June 21st, 7-30pm
Liberties FC v Dundrum FC, Brickfield Park, Monday June 24th, 7pm
Marino Athletic v Spartak Dynamo, St Annes Park, FRI 21st 7.pm
Markievicz Celtic v Newbridge Town, Markievicz Park, Fri 21st 7PM
Maynooth Town v Dublin Airport, Rathcoffey Road,Sat 6th July 3pm
Mourne Celtic v St Brendans-Dingle United, Mourne View, Thurs 20th June 7pm
Mullingar Athletic v Crettyard United, Gainstown, 5pm
New Oak Boys v St Anthonys Kilcoole B, Burrin Road, 5pm
Newlands Castle Park v Killeshin FC, Watery Lane, Sun June 22nd, 11am
OLV FC v Garda AFC, Markievicz Park, Sun June 30th, 11am
Patrician Celtic v Leixlip United (Div 1), Patrician College, 3pm
Peamount United v Malahide United, Peamount Hospital Fri Jun 21st, 7-30pm
Rialto FC v Killester Donnycarney (Div 2), Dolphin Road, Thurs 20th June 7.15pm
River Valley Rangers v Raheny United, Rathdingle, 2pm
Rock Celtic v Harding IF FC, Sandy Lane, 5pm
Sallins Celtic v Skerries Town, Millbank, 5-30pm
Sandyhill Shangan Ath v Griffith Rovers, Coultry Park, 3pm
St Columbans SYC v Collinstown FC, Glin Road, Sun June 23rd, 11am
Stoneybatter Athletic v Portmarnock AFC, Blackhall Place, 2pm
Straffan AFC v Clonmullion FC, Lodge Park, 5pm
Swords Celtic v Clane United, Balheary Resevoir, FRI 21st 7PM
Trinity Donaghmede (Div 2) v Coill Dubh AFC, Fr Collins Park, 3pm
Tymon Bawn v Templeogue United, Old Bawn Soccer Field, FRI 21st June 7 pm
Walkinstown FC v Elm Mount FC, Fri 21st 7pm
Willow Park v Real Transylvania, Willow Park, 7pm

Games on Saturday unless otherwise stated